środa, 29 kwietnia 2015

Rozwijaj swoje umiejętności i podnoś kwalifikacje!


Dzisiaj chciałbym podzielić się informacją na temat Epic Lab, tj. platformy internetowej do pozyskiwania i dystrybucji specjalistycznych materiałów szkoleniowych lub też mówiąc prościej, do wymiany wiedzy. Nie ukrywam, że artykuł ma charakter promocyjny, ale pozostając zagorzałym zwolennikiem tego typu rozwiązań, zamieszczam go tu z przyjemnością.


Człowiek uczy się przez całe życie. Zgodnie z tą ideą został opracowany program Lifelong Learning promowany przez Unię Europejską, którego celem jest rozwój i podnoszenie jakości różnorodnych form uczenia się, zwiększając atrakcyjność kształcenia w Europie.  

Na rynku istnieje bogata oferta serwisów edukacyjnych. Niestety często są one skierowane do określonej grupy wiekowej, a dostępne materiały powielane z innych źródeł, których wiarygodność jest wątpliwa. Z pomocą przychodzi serwis Epic Labs gromadzący trenerów i uczestników szkoleń, umożliwiając prosty przekaz i dostęp do e-wiedzy. Twórcy postawili sobie za zadanie stworzenie międzynarodowej platformy społecznościowo – branżowej, odpowiedniej dla użytkowników w każdym wieku, gdzie w jednym miejscu gromadzone są materiały edukacyjne i informacyjne z szerokiego zakresu.  

Ścieżka rozwoju dopasowana do Twoich potrzeb
Zastanawiasz się, czy łatwiej będziesz się uczyć czytając, słuchając czy oglądając? Baza Epic Labs oferuje dostęp do materiałów w formie e-booków, artykułów, opracowań, audiobooków i kursów audio, webcastów, filmów, a nawet interaktywnych warsztatów w formie webinariów czy e-learningu. Różnorodność form szkoleniowych pozwoli na wybór najbardziej skutecznej i wygodnej metody uczenia się, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom interaktywny trener będzie wspierał Twój proces edukacyjny, pomoże Ci w wytyczeniu najbardziej optymalnej ścieżki rozwoju, a także zadba o to, żebyś podnosił swoje kwalifikacje i zdobywał nowe umiejętności.


Dziel się wiedzą z innymi
Masz wiedzę i doświadczenia, którymi możesz podzielić się z innymi? Wykorzystaj kreator materiałów, które możesz umieścić w bazie Epic Labs. Jeśli Twoje prace będą dobrze oceniane przez innych użytkowników, masz szansę na zyskanie statusu rzetelnego trenera, a nawet na zarobek na  Zarejestruj się bezpłatnie na www.epiclabs.eu i otrzymaj dostęp do całej ścieżki rozwoju osobistego, w tym historii szkoleń, materiałów i proponowanych certyfikatów. 


Projekt Epic Labs realizowany jest przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działania 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Wejdź na stronę www.epiclabs.eu i odwiedź profil na Facebooku!
 

1 komentarz:

  1. Bardzo dobre narzędzie. Cieszę się, że coraz więcej osób o tym mówi! Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń